4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
6094 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
7536 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2015
2534 Akvarell
Eic Vasström, hus, signerad. 1942, 37x29
Såld: 200 kr
Såldes den 7 april 2014