Föremål som liknar VästerÃ¥s
1036 Upplevelse
Såld: 4.800 kr
Såldes den 13 november 2023
8025 Ljusstakar
Såld: 700 kr
Såldes den 4 september 2023
6337 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2022
3232 Stolar
8 st, barockstil, 1900-tal. Proveniens Västerås slott
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2022
3233 Karmstolar
ett par, barockstil. Proveniens Västerås slott
Såld: 350 kr
Såldes den 25 april 2022
3267 Sideboard
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2022
3234 Matbord
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 april 2022
8546 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 februari 2022
2048 Strösockersked
Såld: 700 kr
Såldes den 26 april 2021