Föremål som liknar VästerÃ¥s

Vi hittade över 60 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1036 Upplevelse
    Såld: 4.800 kr

    Såldes den 13 november 2023
  • 8025 Ljusstakar
    Såld: 700 kr

    Såldes den 4 september 2023
  • 6337 Färglitografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 5 september 2022
  • 3232 Stolar
    8 st, barockstil, 1900-tal. Proveniens Västerås slott
    Såld: 300 kr

    Såldes den 2 maj 2022
  • 3233 Karmstolar
    ett par, barockstil. Proveniens Västerås slott
    Såld: 350 kr

    Såldes den 25 april 2022
  • 3267 Sideboard
    Såld: 100 kr

    Såldes den 25 april 2022
  • 3234 Matbord
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 18 april 2022
  • 8546 Akvarell
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 14 februari 2022
  • 2048 Strösockersked
    Såld: 700 kr

    Såldes den 26 april 2021