Föremål som liknar Signerad N

Vi hittade över 112 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 1019 Vas
    Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 2006 Litografi
    Såld: 300 kr

    Såldes den 22 september 2025
  • 3276 Oljemålning
    Såld: 250 kr

    Såldes den 24 mars 2025