Föremål som liknar Signerad
6507 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6718 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6351 Färglitografi/..
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6484 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6664 Papperskonst
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6399 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6006 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6049 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
1019 Vas
Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026