Föremål som liknar Sign

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7041 Skulptur
    brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7085 Färglitografi
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 3054 Skulptur
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026