Föremål som liknar Sign
7205 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6552 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7150 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7041 Skulptur
brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
3054 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6485 Pasteller
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7139 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6312 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026