7497 Oljemålning
F E Brookes, bro, duk, 51x77
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
6524 Vas
Stengods, Bernard Rooke, England, 1970, höjd: 35 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 december 2017 -
3703 Ostbricka
G Rushbrooke Ltd, 32 x 32, porslin
Såld: 250 kr
Såldes den 27 september 2010
3205 Vas
Rooke, höjd: 35
Såld: 700 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
8004 Oljemålning
Anne Brooke, Hambletons hills, 35x55
Såld: 200 kr
Såldes den 23 april 2007 -
2118 Oljemålning
EA Brooke , Timmerlastning, 40x65
Såld: 2.400 kr
Såldes den 13 mars 2006
5024 Akvarell
Signerad Brooke, 1800-tal, 36x54
Såld: 300 kr
Såldes den 6 februari 2006 -
7527 Oljemålning
landskap,S Brooke, 26x41
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2002