8088 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2019 -
9265 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 november 2012 -
6702 Coupeglas
till räkor eller glass 9 st
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2007
2189 LITOGRAFI
Räkor, bär sign, 35 x 58
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2001