Föremål som liknar Marie
5165 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
9304 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2025
2015 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 24 november 2025
9302 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 november 2025
9312 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 november 2025
9295 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 november 2025
8155 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 10 november 2025
3375 Blandteknik
Såld: 15.000 kr
Såldes den 8 september 2025
2029 Skål
Såld: 150 kr
Såldes den 1 september 2025