Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Marie


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 8155 Färglitografi
    Harry Karlsson. Signerad, numrerad 24/300, Mariefr..//
    Såld: 250 kr

    SÃ¥ldes den 10 november 2025
  • 3375 Blandteknik
    Marie-Louise Ekman (f. 1944), Sverige. "Jag har in..//
    Såld: 15.000 kr

    SÃ¥ldes den 8 september 2025
  • 2029 SkÃ¥l
    Marie-Louise Hellgren, Höganäs, keramik. Diameter:..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 1 september 2025




Ladda ner broschyr