Föremål som liknar Josefin

Vi hittade över 25 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6710 FÃ¥tölj
    Såld: 300 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 2006 Tekoppar
    Såld: 600 kr

    Såldes den 15 september 2025
  • 2538 Akvarell
    Såld: 350 kr

    Såldes den 14 juli 2025
  • 9010 Halsband
    Såld: 900 kr

    Såldes den 30 oktober 2023
  • 9080 Tekoppar
    4 st, Gustavsberg, Josefin
    Såld: 600 kr

    Såldes den 21 februari 2022
  • 5223 Etsning
    Såld: 400 kr

    Såldes den 4 oktober 2021