Föremål som liknar Josefin
6710 Fåtölj
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
2006 Tekoppar
Såld: 600 kr
Såldes den 15 september 2025
2538 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juli 2025
9010 Halsband
Såld: 900 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9080 Tekoppar
4 st, Gustavsberg, Josefin
Såld: 600 kr
Såldes den 21 februari 2022
5223 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7207 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 mars 2020
8248 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 2 december 2019
1259 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 19 augusti 2019