Föremål som liknar H

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7146 Färglitografi
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7129 Skål
    Såld: 450 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7184 Dukar
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6382 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7176 Collier
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7037 Takarmatur
    Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7096 Stolar
    ett par, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, Vitra
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7119 Byrå
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7130 Matbord
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026