Föremål som liknar F W
6384 Skål
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6437 Gelatin silver..
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6069 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 15 december 2025
9339 Tallrikar
Såld: 900 kr
Såldes den 24 november 2025
2012 Bok i kassett
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 november 2025
5005 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2025
8044 Tomteskålar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 oktober 2025
4285 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2025
6354 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 2 juni 2025