Föremål som liknar Badet
5084 Reliefplatta
metall, Susanna i badet, 11x16 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
6026 Reliefplåt
1800-tal, Susanna i badet, oramad, metall, 25,5x22 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 29 januari 2024
8168 Väggrelief
brons, Susanna i badet. Diameter: 17 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
3571 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023
2102 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juli 2023
8095 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023
4222 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023
2049 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2022
2006 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 augusti 2022