4716 Etsning
A Zorn, H&H 114, 15,5x12
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 maj 2005 -
3187 Etsning
A Zorn, Osign, 18x13 H&H 136
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 april 2005 -
3119 Etsning
A Zorn, H&H 248, 18x12
Såld: 2.700 kr
Såldes den 28 februari 2005
2154 Etsning
A Zorn, Sommaren, 17,8x12, osign
Såld: 2.500 kr
Såldes den 20 december 2004 -
5550 Heliogravyr
A Zorn, 21,5x14
Såld: 250 kr
Såldes den 2 februari 2004 -
4002 Etsning
A Zorn, Madam Simmon, osign, 23,5x15,5
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2003
8001 Etsning
A Zorn, ' en gravör', 11x5x8, osignerad
Såld: 2.500 kr
Såldes den 10 november 2003 -
6028 Etsning
A Zorn, 20x29
Såld: 2.700 kr
Såldes den 3 november 2003