Föremål som liknar stolar
6378 Korgstolar
6 st. ( 1 par karmstolar+ 4 stolar)
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6008 Matsalsgrupp
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6422 Matsalsgrupp
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
5075 Matsalsgrupp
Såld: 2.600 kr
Såldes den 8 december 2025
5109 Salongsgrupp
4 delar, Soffa + stolar + bord, rokokostil, 1900-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
4406 Bockbord
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2025
3387 Matsalsgrupp
Såld: 10.000 kr
Såldes den 24 november 2025
9178 Matsalsgrupp
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 november 2025
8287 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2025