KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5795797

nr 579 5797

Etsning

signerad-16, 6, 5x14, 5

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 april 2009
kl 17:14:02

26/4 12:16:20 1      Vinnande bud