MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 8941010
*
nr 894 1010
Sideboard
med skrivdel, längd: 190, djup: 47, höjd: 116
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:02:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 19:53:06
1
1.000 kr
12/5 19:56:26
2
Vinnande bud
12/5 19:56:54
1
1.200 kr
12/5 19:57:18
1
1.400 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Sideboard
Kondition: skadat glas
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1010
Sideboard
med skrivdel, längd: 190, djup: 47, höjd: 116
Kondition: skadat glas
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 19:53:06 | 1 | 1.000 kr |
12/5 19:56:26 | 2 | Vinnande bud |
12/5 19:56:54 | 1 | 1.200 kr |
12/5 19:57:18 | 1 | 1.400 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal