Ã–VRIGT / Musikinstrument / Gitarr 5875015

nr 587 5015

Gitarr

I FODRAL + extra strängar, Levin

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

4.700 kr

måndag 8 juni 2009
kl 18:19:44