MÖBLER / Bord / Soffbord 8597093
*
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:01:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 19:48:17
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11
-
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 19:48:17 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:11 -
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:59



