BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 12189078
nr 1218 9078
Skrivbordslampa
1950-tal, Bäcklunds Järn & Smide Skellefteå, Modell 5. Höjd: ca 63cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:48:52
100 kr
200 kr
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)