MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11642327
nr 1164 2327
Byrå
nyrenässans, längd: 80 cm, djup: 43 cm, höjd: 112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 februari 2018
kl 20:26:33
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)