ART / Lithographs / Färglitografier i mapp 15263272
nr 1526 3272
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
6 parts, Mats Norryd (1944-1989), Sweden. "H C Andersenbilder", oramade lösa blad. Signed, numbered 247/300, dated 1975. Litograph in colors. Sheet: 48x65,
Färglitografier i mapp, 6 st, "H C Andersenbilder", oramade lösa blad. Signerad, numrerad 247/300, daterad 1975. Färglitografi. Bladets mått: 48x65 cm
SEK 100
Monday Mars 6 2023
at 20:02:04
6/3 19:52:50
Mats Norryd
Read more about Mats Norryd