GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15264221

nr 1526 4221

Tallrikar

4 st, Kina, 1700-/1800-tal. Diameter: 23 cm

Kondition: slitage, nagg, spricka/ sprickor

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 mars 2023
kl 20:27:32