MÖBLER / Bord / Matbord 11229185

nr 1122 9185

Matbord

mahogny, 1800-tal, diameter: 110 cm, höjd: 73 cm, fanérskador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 19:41:02

10/8 12:12:16 1      Vinnande bud