MÖBLER / Bord / Salongsbord 9996550

nr 999 6550

Salongsbord

Mahogny, Karl Johanstil, längd: 105 + 2x21, djup: 69 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 7 december 2015
kl 18:24:58