MÖBLER / Soffor / Soffa 10985559
nr 1098 5559
Soffa
1890-tal, längd: 130 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:56:17
200 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)