GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prydnadsvaser 7292609
nr 729 2609
Prydnadsvaser
1 par, + Jardiniere, Majolica, höjd: 27, längd: 29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:39:47
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr