GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prydnadsvaser 7292609

nr 729 2609

Prydnadsvaser

1 par, + Jardiniere, Majolica, höjd: 27, längd: 29

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 december 2011
kl 18:39:47