KONST / Ramar / Ram 3525335
*
nr 352 5335
Ram
1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/3 14:34:12
1
600 kr
13/3 18:49:07
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 20:19
-
6757 Dosa
porslin och mässing. Diameter: 15 cm
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:53
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:29
*
Ram
nr 352 5335
Ram
1800-tal
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 850 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/3 14:34:12 | 1 | 600 kr |
| 13/3 18:49:07 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 20:19
-
6757 Dosa
porslin och mässing. Diameter: 15 cm
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:53 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
12 jan kl 18:29



