MÖBLER / Bord / Månbord 7198749

nr 719 8749

Månbord

längd: 115, djup: 60, höjd: 79

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

650 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 18:17:51