GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13846627

nr 1384 6627

Vas

Kina, 1900-tal. Höjd: 25 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:51:40