KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 9111408
nr 911 1408
Kolteckning
Biljardspelare, 1910/20-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:20:23
250 kr
200 kr
350 kr
500 kr