MÖBLER / Bord / Bord 6057264
nr 605 7264
Bord
med låda, 1800-tal, längd: 57, djup: 41, höjd: 69
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 19:09:36
300 kr
350 kr