MÖBLER / Bord / Väggbord 16416328

nr 1641 6328

Väggbord

1800-tal, förgylld. Bredd: 75 cm, djup: 30 cm. Höjd: 83 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:45:34

5/9 20:55:20 1      Vinnande bud