KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14896465

nr 1489 6465

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 7/15. Bildmått: 19x18,5, yttermått inklusive ram: 39x36 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:54:06

12/9 17:54:19 1      Vinnande bud

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert