MÖBLER / Bord / Skrivpulpet 9838253

nr 983 8253

Skrivpulpet

1880-tal, längd: 103 cm, djup: 48 cm, höjd: 123 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2015
kl 19:21:36

25/9 09:40:44 1      Vinnande bud