MÖBLER / Soffor / Soffa 11457105
nr 1145 7105
Soffa
Teak, "Florida" design: Ebbe Wigell, Formgiven 1952, längd: 130 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:23:06
15/11 20:13:44
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal