GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Han-häst 11565387

nr 1156 5387

Han-häst

Kina, Lergods, höjd: 28 cm

Kondition: Skador, lagningar, avslaget ben medföljer

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 januari 2018
kl 18:58:57

20/1 18:15:38 1      1.000 kr
20/1 20:17:18 2      Vinnande bud

Lergods