ÖVRIGT / Diverse / Cassone 7223275
nr 722 3275
Cassone
skulpterad, längd: 80, djup: 38, höjd: 54
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:56:35
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
6