MÖBLER / Bord / Skrivbord 11108044
nr 1110 8044
Skrivbord
String, 1950-tal, längd: 124 cm, djup: 60 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:14:28
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Nisse Strinning (1917-2006)