Ã–VRIGT / Diverse / Modellplan 4572273

nr 457 2273

Modellplan

SAS DC-10 , längd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 mars 2007
kl 16:14:30