MÖBLER / Bord / Bord 5042127

nr 504 2127

Bord

RotFanér, längd: 88, djup: 60, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 januari 2008
kl 16:24:16

Superellipsbordet