MÖBLER / Bord / Bord 5042127
nr 504 2127
Bord
RotFanér, längd: 88, djup: 60, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 januari 2008
kl 16:24:16
200 kr
300 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.500 kr