MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 13207432

nr 1320 7432

Blomsterbord

Trä / plåt. Bredd: 45, djup: 41 cm, höjd: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 april 2020
kl 18:01:19