GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 10335627

nr 1033 5627

Parti porslin

Kina, 10 del

Kondition: nagg, sprickor, lagningar

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 april 2016
kl 18:55:02

24/4 21:46:45 1      Vinnande bud