ÖVRIGT / Diverse / Julgransbelysning 16694601

nr 1669 4601

Julgransbelysning

1940-tal. Längd: ca 18 m

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:09:19