![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Tunika 9614040
*
nr 961 4040
Tunika
Marimekko, 60-tal, Stl 38 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:41:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 13:43:37
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier tunika vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17
-
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23
-
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30
*
Tunika
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4040
Tunika
Marimekko, 60-tal, Stl 38 ca
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 13:43:37 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier tunika vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17 -
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23 -
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30