ÖVRIGT / Diverse / Skålar 10695105
*
nr 1069 5105
Skålar
+ bricka, Teak
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:19:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 20:43:19
1
100 kr
14/11 01:45:21
2
200 kr
14/11 17:31:23
3
200 kr
14/11 17:31:23
2
200 kr (Budbetjänt)
14/11 17:31:45
3
250 kr
14/11 19:58:55
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Skålar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5105
Skålar
+ bricka, Teak
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 20:43:19 | 1 | 100 kr |
| 14/11 01:45:21 | 2 | 200 kr |
| 14/11 17:31:23 | 3 | 200 kr |
| 14/11 17:31:23 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 17:31:45 | 3 | 250 kr |
| 14/11 19:58:55 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal



