KONST / Ramar / Tavelram 17377191

nr 1737 7191

Tavelram

förgylld, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 74x63 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 november 2025
kl 19:38:04