BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 5671555
*
nr 567 1555
Ljusstake
keramik, vit, höjd: 27
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 februari 2009
kl 18:04:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 16:58:57
1
150 kr
22/2 15:05:58
2
150 kr
22/2 20:53:49
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljusstakar ljusstake vit
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50
-
6770 Spegellampett
Gustaviansk stil. Förgylld, två ljushållare. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:39
-
6630 Spegellampett
Vitmetall. Höjd: 33 cm, diameter: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:23
*
Ljusstake
nr 567 1555
Ljusstake
keramik, vit, höjd: 27
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 februari 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/2 16:58:57 | 1 | 150 kr |
| 22/2 15:05:58 | 2 | 150 kr |
| 22/2 20:53:49 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljusstakar ljusstake vit
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50 -
6770 Spegellampett
Gustaviansk stil. Förgylld, två ljushållare. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:39 -
6630 Spegellampett
Vitmetall. Höjd: 33 cm, diameter: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:23



