MÖBLER / Bord / Skrivbord 12497008

nr 1249 7008

Skrivbord

1800-tal, björk, 98x60. Höjd: 77

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:57:10