Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Ram / skärm 11811481



*

nr 1181 1481


Ram / skärm

Kina. Höjd: 36


Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 maj 2018
kl 19:06:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/5 13:05:14 1      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien böcker kina kinesisk kinesiskt ram skärm
  • 6362 Bokverk
    "Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6693 Bokverk
    12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:31
  • 6692 Bokverk
    12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:14
  • 6695 Bokverk
    4 st, Albert Enström, 1920-tal, Albert Bonnires fö..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:21
  • 6694 Bokverk
    6 st. Höjd: C Andersen, Sagor och Bertättelser, 19..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:07




Ladda ner broschyr