ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Ram / skärm 11811481
*
nr 1181 1481
Ram / skärm
Kina. Höjd: 36
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 maj 2018
kl 19:06:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 13:05:14
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien böcker kina kinesisk kinesiskt ram skärm
-
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:42
-
6693 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:31
-
6692 Bokverk
12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:14
-
6695 Bokverk
4 st, Albert Enström, 1920-tal, Albert Bonnires fö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:21
-
6694 Bokverk
6 st. Höjd: C Andersen, Sagor och Bertättelser, 19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:07
*
Ram / skärm
nr 1181 1481
Ram / skärm
Kina. Höjd: 36
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 maj 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 13:05:14 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien böcker kina kinesisk kinesiskt ram skärm
-
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:42 -
6693 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:31 -
6692 Bokverk
12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:14
-
6695 Bokverk
4 st, Albert Enström, 1920-tal, Albert Bonnires fö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:21 -
6694 Bokverk
6 st. Höjd: C Andersen, Sagor och Bertättelser, 19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:07



