ART / Oil paintings / Oil painting 14109196
nr 1410 9196
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Leonard Wiedh (1866-1938), Sweden. Winter scene. Signed, dated -52,
Olja på duk, 75x120 cm, outer dimensions including frame: 84x130 cm,
OIL PAINTING, Vinterlandskap. Signerad, daterad -52,
Olja på duk, 75x120 cm, yttermått inklusive ram: 84x130 cm
Leonard Wiedh, Swedish painter, born 1866, dead 1938.
SEK 150
Monday August 9 2021
at 19:29:39
3/8 13:18:03
100 kr
8/8 07:28:09